نشان bookmark_border
remove_red_eye 540
favorite_border 1
share

وب سرویس ارسال و دریافت SMS آریانا

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق ارائه وب سرویس (SMS WebService) جهت استفاده برنامه نویسان (وب/ویندوز) برای ارسال SMS های خود از طریق برنامه های نوشته شده خود می باشد.

سرعت ارسال پیام در این وب سرور بالا بوده و می تواند براحتی نیاز برنامه نویسی را برآورده سازد. این وب سرویس در ۲ ویرایش رایگان و دارای حق اشتراک در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

قابلیت های وب سرویس اس ام اس دارای حق اشتراک:

۱ – ارسال پیامک به صورت ساده
۲ – ارسال پیامک بصورت فلش و فوری (Flash Message)
۳ – امکان ارسال وپ پوش (Wap Push Message)
۴ – ارسال پیامک با نام تجاری (Sender ID Message)
۵ – ارسال پیامک به یک پورت خاص (Send SMS To Specific Port)
۶ – ارسال پیامک بصورت باینری (Send Binary SMS)
۷ – امکان دریافت وضعیت پیام های ارسالی (Check SMS Dilivery Reports)
۸ – دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از وب سرویس (Get Received Messages by Web service)
۹ – دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از انتقال ترافیک (Get Received Messages by Traffic Relay)
۱۰ – دریافت لیست پیامک های ارسال شده با استفاده از وب سرویس (Get SMS Sent Log by Web service)
۱۱ – دریافت وضعیت و موجودی حساب کاربر (Check Account Credits)
۱۲ – فعال سازی خطوط با پیش شماره ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۰۲۱ بصورت همزمان برروی یک اکانت با یک سیستم اکانتینگ

هزینه راه اندازی اولیه این وب سرویس ۵۰۰٫۰۰۰ ریال بوده و هزینه پشتیبانی سالیانه آن معادل ۱۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد. همچنین هزینه فعال سازی خطوط و قیمت ارسال پیامک آن مطابق با نرخ پنل های ساده و حرفه ای آریانا می باشد.

قابلیت های وب سرویس اس ام اس رایگان:
این وب سرویس تمامی قابلیت های وب سرویس دارای حق اشتراک را به غیر از مورد ردیف ۹ (دریافت پیامک های دریافت شده روی خط و یا خطوط مشترک با استفاده از انتقال ترافیک (Get Received Messages by Traffic Relay) را دارا بوده و صرفا هزینه ارسال پیامک آن بر اساس نرخ ارسال پیامک پنل رایگان ارسال و دریافت اس ام اس آریانا محاسبه خواهد شد.

این سرویس همانند پنل رایگان ارسال پیامک آریانا به آن دسته از برنامه نویسانی پیشنهاد می گردد که تعداد ارسال بالایی در ماه نداشته و یا آن دسته از برنامه نویسان که از وب سرویس برای انجام پروژه های دانشجویی و یا استفاده در وبلاگ ها می خواهند استفاده نمایند پیشنهاد می گردد.

نکته:
دارندگان وب سرویس نیز می توانند به پرتال کاربران (پنل SMS) لاگین کرده و گزارشات ارسال ، دریافت وضعیت تراکنش ها و دیگر مشخصات اکانت خود را از تمامی نقاط دنیا تحت نظر داشته باشند.
جهت دانلود راهنمای استفاده از وب سرویس و برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور تست با واحد فروش و یا پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.
در فایل راهنما مثال هایی با زبان های PHP – C#- Delphi برای شما تهیه شده است.

درصورت عدم رضايت از خدمات وب سرويس SMS آريانا تا ۱۰ روز از تاريخ خريد با يک تماس تلفني کل مبلغ خريد و باقي مانده شارژ خود را دريافت نماييد.

جهت مشاهده امکانات وب سرویس پیامک آریانا به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

برچسب ها